Veterník 52cm priemer 20cm (4 farby) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Veterník 52cm priemer 20cm (4 farby)

Klasická hračka, ktorú každý pozná z jarmokov, trhov a iných podujatí. Poslúži v interiéri aj v exteriéri a zaručene zabaví nejdeno dieťa a dospelého. Rozmer veterníka je 52cm na výšku a priemer vrtuľky je 20cm. Vybrať si môžete zo štyroch rôznych farieb. 

2,76 €s DPH
2,30 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 8590331236893

Túto hračku pozná snáď každý! Či ste dieťa alebo dospelý, zaručene ste sa s ňou stretli na trhoch, jarmokoch, kolotočoch a iných zábavných podujatiach. Teraz si ju môžete zaobstarať aj z pohodlia domova a to dokonca v 4 rôznych farbách. Veterník s priemerom 20cm a výškou 52cm je skvelým doplnkom pre každý exteriér aj interiér. Tento produkt je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu a je vhodný pre deti od 3 rokov. Jeho stabilná konštrukcia a zakrivenie vrtuliek zabezpečujú, že veterník sa bude otáčať aj pri miernom vetre a bude efektívne plniť svoju funkciu a rozveseľovať celú rodinu. 

ParameterHodnota
ZnačkaWiky
Vek 3+
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.