Šach, dáma, mlyn drevené figúrky a kamene spoločenská hra v krabici 35x23x4cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-23%

Šach, dáma, mlyn drevené figúrky a kamene spoločenská hra v krabici 35x23x4cm

Hra šach, dáma, mlyn drevené figúrky a kamene je ideálnym spôsobom na strávenie kvalitného času s priateľmi a rodinou

Akcia
13,21 € s DPH
17,16 €
11,01 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:13

EAN: 8594011774644

Šach, dáma, mlyn drevené figúrky a kamene spoločenská hra v krabici 35x23x4cm

Spoločenská hra, ktorá združuje klasické stolové hry v jedno zaujímavé a vzrušujúce hranie. Táto hra prinesie do vášho domova kvalitné drevené figúrky a kamene, ktoré sú vytvorené s dôrazom na detaily, čo pridáva hre na autenticite a estetickom zážitku.

Šach: Zahrnuje hru šach, jednu z najstarších a najprestížnejších strategických hier na svete. S drevenými šachovnicami a kvalitnými drevenými šachovými figúrkami ponúka hra možnosť precvičovať logické a strategické myslenie.

 Dáma: Dáma, klasická hra so svojou jednoduchou krásou a zábavným konceptom, pridáva do kolekcie radostné a náročné momenty. S drevenými hracími doskami a hracími kameňmi, hráči si môžu užiť túto hru, ktorá vyžaduje strategické plánovanie a taktické rozhodnutia.

 Mlyn: Mlyn, tradičná hra so stratégiou a zručnosťou, pridáva dynamiku a rýchle rozhodovanie do mixu. Hráči sa budú snažiť vytvoriť tzv. "mlyny" zo svojich kamienkov, aby získali výhodu a porazili svojich súperov.

Celkový zážitok z tejto spoločenskej hry je oživený vďaka kvalitným dreveným komponentom. Hra je ideálnym spôsobom na strávenie kvalitného času s priateľmi a rodinou.


 Od veku: Roky 03
Pro holky / kluky: pro holky i kluky
Material: Drevo

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.