fb-pixel

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Rodina

Najlepšie hračky pre 3-ročné dievčatko: Čím ju potešíte?

trojročné dievčatko s hračkami

Keď vaše malé dievčatko oslávi svoje tretie narodeniny, vstupuje do úžasného obdobia plného nových experimentov a nových dobrodružstiev. Vo veku troch rokov sú deti ako malí objavitelia, ktorí sa učia a rastú prostredníctvom hry. Tento článok vás preto prevedie svetom hračiek, ktoré sú ideálne pre 3-ročné dievčatká.


Aké hračky sú vhodné pre deti vo veku 3 rokov?


Trojročné deti, ktoré sú v období intenzívneho objavovania a rozvíjajúcej sa samostatnosti, spoznávajú svoje okolie hlavne cez hru. Často si v nej prehrávajú svoje skúsenosti, napríklad pri hre na lekára po návšteve pediatra, alebo sa hrajú na hasičov, ktorých videli na ulici.


V tomto veku sa tiež rozvíjajú ich kognitívne schopnosti, a mnohé deti sú už schopné vyriešiť jednoduché puzzle alebo postaviť veže z kocky.


Výber správnej hračky môže mať výrazný vplyv na ich kognitívny, fyzický a emocionálny rozvoj, preto je dôležité vyberať hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale aj vzdelávacie.


Tipy na originálne darčeky pre 3-ročné dievčatká


Poďme sa teraz pozrieť na darčeky, ktoré sú vhodné pre 3-ročné dievčatká:


1. Plyšáky Orange Toys

plyšáky orange toys pre dievčatko

Jedným z vynikajúcich tipov na darček pre 3-ročné dievčatká sú hračky od Orange Toys. Ponúkajú rozmanité plyšové hračky z rôznych kolekcií, ktoré sú nielen roztomilé a mäkké, ale tiež podporujú kreativitu a predstavivosť detí. 


Na výber máte z rôznych postavičiek, zvieratok a motívov, preto sú vhodné pre rôzne záujmy a preferencie malých dievčat. Napríklad, kolekcia „Lucky Doggy“ ponúka rôzne plyšové psíky s jedinečným štýlom a charakterom.


Hračky od Orange Toys preto predstavujú ideálny spôsob, ako prispieť k ich radostnému hraniu a zároveň k zdravému vývoju.


2. Detské kuchynky