fb-pixel

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Rodina

Orange Toys - kúzelný svet plyšových hračiek pre všetky vekové kategórie

kolekcie plysovych hraciek orange toys

Vstúpte do sveta nekonečných možností s plyšovými hračkami od Orange Toys - spoločnosti, ktorá prináša radosť od detstva až po dospelosť. Orange Toys sa stala symbolom radosti, inovácie a jedinečného dizajnu, ponúkajúc pestrý výber kolekcií pre každého - od najmenších detí až po skúsených milovníkov plyšu.


Orange Toys sa snaží priniesť niečo pre každého, a to od začiatočníkov až po skúsených zberateľov. Ich sortiment je vytvorený s dôrazom na jedinečné a vzrušujúce možnosti pre každého nadšenca plyšových hračiek. Nejde len o hračky, ide o investíciu do budúcnosti plnú inovácií, kreativity a nezabudnuteľných chvíľ.


Kolekcie plyšových hračiek Orange Toys


Choco & Milk


Kolekcia Choco & Milk prináša do sveta Orange Toys sladký mix plyšových postavičiek v podobe roztomilých medvedíkov. Táto rozkošná kolekcia je ideálna pre malé deti ale aj zamilované páry. Každá postavička je vyrobená s precíznym detailom a láskou k jedinečným dizajnom.


orange toys kolekcia choco a milk

Lucky Doggy


Pre milovníkov štvornohých priateľov je tu kolekcia Lucky Doggy. Plyšové postavičky psov v rôznych veľkostiach a farbách prinášajú radosť do každej rodiny. S láskou navrhnuté detaily a mäkký materiál robia z tejto kolekcie skvelý darček pre deti aj dospelých.