Detská Krhlička | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Detská Krhlička - 24x16 cm, dve farby

Krásna detská krhlička poslúži vašim najmenším pri staraní sa o záhradku. S krhličkou si užijú veľa radosti. Podporuje trávenie voľného času na čerstvom vzduchu. Ak potrebujete pomocníka do záhrady, táto detská farebná krhlička vám ho okamžite zaistí.

3,30 €s DPH
2,75 €bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:3

EAN: 4810344043979

Detská krhlička je špeciálne navrhnutá nielen ako hračka pre malé deti, ale zároveň to je skvelý pomocník pri učení sa zodpovednosti o záhradku a rastliny v nej. Hračku si vaši malý záhradkári okamžite obľúbia. Krhličku im môžete, ale nemusíte naplniť vodou a potom stačí pozorovať, ako vaše dieťa využíva fantáziu a pri tom pomáha rastlinkám. Vyrobená je z kvalitného plastového materiálu, ktorý zaručuje výdrž a rodičia sa tak nemusia obávať žiadnych nebezpečných látok. Jej jasné farby a atraktívny dizajn pritiahnu pozornosť každého a umožnia mu vytvárať si vlastné fantazijné svety. S touto detskou krhličkou sa vaše deti budú tešiť na každú záhradnú prácu a zároveň sa bude rozvíjať ich kreativita a zručnosti. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek pre používanie hračky je od 1 roku. Rozmery krhličky: 24x16 cm. Počet kusov v balení: 1 ks.

ParameterHodnota
Vek 1+
Počet ks 1 ks
Rozmery24x16 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.