Detská Lopatka Veľká | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Detská Lopatka veľká - 3 farby, 70x19 cm

Detská plastová lopatka je skvelou hračkou a zároveň pomocníkom. Vaše deti si odteraz domáce práce obľúbia. Lopatku môžete využiť do piesku, ale aj do snehu.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 4810344039798

Šikovná detská lopata určená pre deti, ktoré radi pomáhajú s domácimi prácami. Lopatu môžete využiť aj pri hraní sa v piesku alebo v snehu. Je navrhnutá tak, aby bola pre deti ľahká a jednoducho sa s ňou manipulovalo. Vyrobená je z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jej odolnosť a trvanlivosť. Detská lopata má hrubší okraj, ktorý umožňuje ľahšie rýpanie do piesku alebo snehu a tvarovanú hliníkovú rukoväť zabezpečujúcu pohodlný úchop pre najmenších pomocníkov. Dostupná je v troch farebných variantoch, a to v žltej, červenej alebo modrej farbe. Táto lopata je univerzálnou pomôckou pre deti, ktorá zabezpečí efektívnu prácu alebo zábavu pri rôznych aktivitách. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek pre používanie produktu je pre deti od 1 roka. Rozmery lopaty: 70x19 cm. Počet kusov v balení: 1 ks.