Detská šmýkačka - červeno-zelená | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-10%

Detská šmýkačka červeno-zelenej farby - 90x107x42 cm

Detská šmýkačka je skvelým doplnkom do každej záhrady alebo detského ihriska. So šmýkačkou si vaše deti užijú veľa zábavy a adrenalínu v podobe šmýkania sa. Jej žiarivá červená farba bude len plusovým bodom u vašich detí.

Akcia
64,71 € s DPH
71,90 €
53,93 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:64

EAN: 5998588113470

Detská šmýkačka je skvelým darčekom a doplnkom do každej záhrady alebo detskej izby, ktorý vyčaruje úsmev na tvári nejedného dieťatka. Vyrobená je z kvalitného plastu, ktorý je bezpečný a odolný voči poveternostným vplyvom. Napriek tomu, odporúčame šmýkačku nevystavovať nepriaznivému počasiu. Jednoducho sa čistí, čo ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Svetlá červená farba šmýkačky jej dodáva veselý a hravý vzhľad a pritiahne pozornosť. Šmýkačka sa skladá zo zelených schodíkov, ktoré sú pre deti ľahko zvládnuteľné. Je navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie detí. Šmykľavý povrch zabezpečuje hladký a rýchly sklz, zatiaľ čo dostatočne vysoké bočné steny a ergonomický tvar poskytujú istotu a pohodlie počas jazdy. Táto detská šmýkačka je ideálna pre deti, ktoré majú radosť z pohybu a adrenalínu. Pomáha rozvíjať ich koordináciu, rovnováhu a motorické schopnosti. Okrem toho, šmýkanie je skvelou formou fyzickej aktivity, ktorá podporuje zdravý životný štýl a zlepšuje kondíciu detí. Odporúčaný vek na používanie hračky je od 3 rokov. Rozmery šmýkačky: 90x107x42 cm. Počet kusov: 1 ks.

ParameterHodnota
Vek 3+
Počet ks 1 ks
Rozmery90x107x42 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.