Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-7%

Elektrická vodná batéria HAKL OB 500 3,3kW

HAKL OB 500 elektrická vodná batéria s výkonom 3,3 kW od značky HAKL prináša spoľahlivý a rýchly ohrev teplej vody s minimálnym úsilím. Táto elektrická vodná batéria je ideálnym riešením pre bežné potreby teplej vody v domácnostiach.

 

Akcia
82,76 € s DPH
89,00 €
68,97 € bez DPH
Na sklade 4 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:82

EAN: 8586018642262

Elektrická vodná batéria HAKL OB 500 3,3kW

HAKL OB 500 elektrická vodná batéria s výkonom 3,3 kW od značky HAKL prináša spoľahlivý ohrev teplej vody s minimálnym úsilím. Táto elektrická vodná batéria je ideálnym riešením pre spotrebu teplej vody v domácnosti. Objednajte si ju teraz a užívajte si komfort teplej vody bez obmedzení!


Flexibilné tvarovo prispôsobiteľné výtokové ramienko telo batérie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Pripojenie k elektrickej zásuvke nad drez alebo pod drez. Displej s presnou teplotou zohriatej vody. Tepelná ochrana proti prepáleniu výhrevnej špirály. Pri havarijnom stave bez nutnosti rozobratia batérie. Aktívny perlátor, ktorý spoľahlivo funguje tak pri malom ako aj plnom prietoku vody. Kompaktný dizajn, ohrievač aj batéria v jednom. Bezproblémová montáž na prívod studenej vody.

Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou