Morský kolagén HYDRO-GEN, 15 dávok | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

HYDRO-GEN
Darček k objednávke
-10%

HYDRO-GEN morský kolagén

Hydro-Gen, hydrolyzovaný morský kolagén, spojuje prvotriedny kolagén Naticol®, funkčné minerály a vitamíny s prírodnými zložkami do lahodného nápoja, ktorý je rozpustný vo vode.

Akcia
27,00 € s DPH
30,00 €
22,50 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:27

EAN: 8588008266014

Morský kolagén HYDRO-GEN

Hydro-Gen je jedinečný produkt, ktorý obsahuje prémiový morský kolagén Naticol®, ktorý sa vyznačuje neuveriteľnou čistotou viac ako 99,8% bioaktívnych kolagénových peptidov. Jeho unikátne prírodné zloženie je oslobodené od konzervantov, umelých farbív a sladidiel, čím zabezpečuje čistú a prirodzenú kvalitu. Hydro-Gen je výnimočným riešením pre tých, ktorí túžia po jednoduchej a efektívnej starostlivosti o svoju krásu, pričom sa môžu spoľahnúť na výnimočnú kvalitu prémiového morského kolagénu.

  • Vitamín C 500mg - pre dokonalú absorbciu a produkciu kolagénu v tele 
  • Kyselina hyalurónová - 80mg zrýchluje regeneráciu pleti, hydratuje pokožku a vlasy 
  • Koenzým Q10 - silný antioxidant spomaľujúci predčasné stárnutie 
  • Niacín - chráni pred výsúšaním pokožky a bojuje s únavou tela 
  • Selén + Zinok - nevyhnutné stavebné prvky pre zdravé nechty, vlasy a pleť

Kolagén je základnou stavebnou jednotkou pokožky – táto bielkovina tvorí 70% kože. V koži sa nachádza v podobe vlákien, ktoré na medzibunkovej úrovni držia pokope všetky zložky pleti. Zaopatrujú tak jej zdravie, celistvosť a Váš mladistvý vzhľad. Po 25. roku však telo stráca schopnosť prirodzene kolagén vytvárať, čo sa prejavuje známkami starnutia – vráskami, ovisnutými očnými viečkami, dvojitou bradou, pigmentovými škvrnami. Hydro-Gen tieto procesy výrazne spomalí a vdýchne Vašej pleti nový život.