Ježko Fluffy, Chichotanie | Fuego.sk | Fuego.sk

Vyhrajte 50 € na váš ďalší nákup. Ohodnoťte nás na Heureka.sk a ste v žrebovaní o kredit v hodnote 50 € na Fuego.sk. Súťaž trvá do 30.11.2023.

Black Friday
-31%

Ježko Fluffy: Chichotanie

Ježko Fluffy s pletenou fialovou čiapkou je ideálnym spoločníkom na hranie a relaxáciu. Jeho mäkký povrch je príjemný na dotyk, čím zabezpečuje pohodlné a príjemné hranie. 

Black friday
9 € s DPH
12 €
7 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:8

EAN: 4752218004719


Ježko Fluffy "Chichotanie"

Ježko Fluffy dievčatko z kolekcie Orange Life, s pletenou čiapkou a fialovými brmbolcami.


       Zoznámte sa s ježkom Fluffy. Fluffy je roztomilé dievčatko, ktoré verí v mágiu, najmä v zime. Zimné obdobie je pre Fluffy čarovné. To je presne dôvod, prečo chodí do lesa s teplou čiapkou, aby hľadala snežienky. Doteraz však našla iba cencúle a spadnuté konáre, ale Fluffy vie s istotou, že jedného dňa určite nájde tieto jemné a krásne kvety. Možno dokonca nájde aj  12-tich mesiačikov. Alebo aspoň jedného z nich. Bolo by skvelé, keby to bol Apríl. Koniec koncov, Fluffy rada počúva kvapky topiaceho sa snehu a miluje pocit prvých teplých slnečných lúčov, ktoré ju šteklia na lícach! Možno August by bol ešte lepší! August by ju určite obdaroval chutnými hubami alebo jabĺčkami, čo by z nej urobilo skutočne rozprávkového ježka.


Každý plyšák z kolekcie Orange Life je zabalený v papierovom boxe, ktorý sa dá poskladať do tvaru domčeka a môžete si ho vyfarbiť podľa svojej fantázie

Rozmery:
Výška: 15 cm

Zloženie:

Guličky z polyesterových vlákien a polyetylénu
Plastové doplnky, umelé kožušiny, pleteniny

Starostlivosť:
Ručné pranie 30°

Nepoužívať: 
Bielidlo, žehlenie a sušenie v sušičkePodobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.