Ježko Fluffy, večer pri krbe | Fuego.sk | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

Black Friday
-32%

Ježko Fluffy: Večer pri krbe

Ježko dievčatko Fluffy v pletenom svetríku s kvetinkami je symbolom radosti a šarmu, ktorý prinesie do detského sveta veselie a pohodu. Výška hračky je 20 cm.

Black friday
10 € s DPH
15 €
9 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:10

EAN: 4751025419020


Ježko Fluffy " Večer pri krbe "

Ježko Fluffy dievčatko z kolekcie Orange Life, s pleteným svetríkom béžovej farby. Ježko je uložený v papierovej krabici ktorá sa dá vyfarbiť a môže slúžiť ako domček.


        Zoznámte sa s ježkom Fluffy. Jej najobľúbenejšia zábava je výroba vianočných ozdôb počas dlhých zimných večerov. Navyše neprestane ich vyrábať aj po Vianociach, tak rada má túto činnosť. Hodiny navlieka popcorn a brusnice na dlhé šnúry a vyrába z nich chutné girlandy, lampášiky z farebných papierom a lesklé gule z vlašských orechov, ktoré zabalí do lesklej fólie. Je pravda, že na to, aby ste mohli robiť pekné gule z orechov, musíte mať zručnosť v praskaní orechov aby ste nepoškodili škrupinky. Nie je to vždy také ľahké ako to znie, aj Fluffy má s tým občas problém. Možno by ste jej mohli pomôcť, ak bude potrebovať pomoc. Mimochodom, viete vystrihovať snehové vločky z papiera? Prosím, naučte Fluffy ako to má robiť. Už má pripravené nožnice aj papier.


Každý plyšák z kolekcie Orange Life je zabalený v papierovom boxe, ktorý sa dá poskladať do tvaru domčeka a môžete si ho vyfarbiť podľa svojej fantázie

Rozmery:
Výška: 20 cm

Zloženie:

Guličky z polyesterových vlákien a polyetylénu
Plastové doplnky, umelé kožušiny, pleteniny

Starostlivosť:
Ručné pranie 30°

Nepoužívať: 
Bielidlo, žehlenie a sušenie v sušičkePodobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.