LEGO® Creator surférsky plážový domček (31118) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

LEGO®
Darček k objednávke

LEGO® Creator 31118 Surférsky plážový domček

Zahrajte sa so súpravou LEGO® Surférsky plážový domček a zažite hodiny skvelej zábavy. Sady 3 v 1 zo série LEGO® Creator umožňujú deťom vychutnať si tvorivú zábavu s 3 rôznymi modelmi!

49,99 €s DPH
41,66 €bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:49

EAN: 5702016889390


LEGO CREATOR 31118 Surférsky plážový domček


S týmto skvelým surferským plážovým domčekom 3 v 1 (31118) zo série LEGO® Creator si deti výlety na pláž zamilujú. 

  Zábavné hračky na hry plné fantázie

  Môžu sa tam surfovať a hrať s morskými zvieratkami. Taktiež získajú všetko potrebné na vzrušujúce príbehy: dvojposchodový plážový domček s pántmi, ktorý možno rozložiť, 2 minifigúrky a 3 morské zvieratká z kociek – delfína a morskú korytnačku s mláďatkom.  Hračky 3 v 1, ktoré vzbudia záujem detí

  Zo sady 3 v 1 zo série LEGO Creator si deti postavia až 3 rôzne modely nabité zábavou. Môžu si poskladať surférsky plážový domček, prestavať ho na maják, premeniť ho na dom s bazénom alebo z kociek postaviť niečo nové.


   Vek: 8+
   Súčiastky: 564 ks  Tie naj darčeky pre detskú fantáziu

  Sady 3 v 1 zo série LEGO Creator umožňujú deťom vychutnať si tvorivú zábavu s 3 rôznymi modelmi! Herné možnosti nemajú konca – deti môžu každý model prestavať na niečo úplne nové stále, keď po tom zatúžia. Vyberte si z úžasného radu 3 v 1, ktorý ponúka zvieratká, autá a safari domčeky na stromoch

  LEGO® plážový dom meria viac než 19 cm na výšku, 17 cm na šírku a 15 cm do hĺbky. To sú skvelé rozmery na hru alebo hrdé vystavenie v detskej izbe.


                                                        
  ParameterHodnota
  Vek 8+
  Počet dielikov 564
  Podobné produkty

  Potrebujete s niečím pomôcť?

  Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.