LEGO® Marvel 76155 V tieni Arishema | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

LEGO®
Darček k objednávke
-10%

LEGO® Marvel 6155 V tieni Arishema

Stavebnica V tieni Arishem (76155) so 4 Eternalmi, Deviantom a Celestialom pokope je konfrontáciou superhrdinov, ktorú si deti určite obľúbia!

Akcia
78,83 € s DPH
87,59 €
65,69 € bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:78

LEGO® MARVEL 76155 V TIENI ARISHEMA

Prepájajte navzájom všetky zábavné prvky filmu Eternals z dielne Marvel v jednej úžasnej LEGO® stavebnici. Stavebnica V tieni Arishem (76155) so 4 Eternalmi, Deviantom a Celestialom pokope je konfrontáciou superhrdinov, ktorú si deti určite obľúbia.

Napodobňujte akcie z marvelovky.
Deti sa môžu pridať na stranu 4 Eternalov, aby spolu porazili Devianta. Eternalovia majú úžasné schopnosti: Ajak vie ako jediná komunikovať s mocnými mimozemskými bytosťami – Celestialmi; Sersi vie pretransformovať hmotu na čokoľvek, na čo si zmyslí; Ikaris má nadľudskú silu; a Kingo vie nechať explodovať pozemskú energiu. V súprave nájdete aj figúrku Celestiala, ktorý môže v ruke držať minifigúrku Eternala. Navyše, ak kupujete súpravu pre fanúšika minifigúrok, minifigúrky Ajak a Kinga sa nachádzajú iba v tejto jedinej úžasnej LEGO stavebnici


Skvelá zábava pre celú rodinu

Stavebnice zo série LEGO Marvel The Eternals sú jedinečné súpravy so štýlovými postavami, ktoré deti podnecujú k nápaditým hrám a prenášajú ich do nekonečného sveta zábavy pri hrách na postavy.

  • Táto stavebnica LEGO® Marvel The Eternals V tieni Arishema (76155) prináša do rúk malých superhrdinov akčné situácie z marveloviek, pri ktorých pomáhajú 4 Eternalom postaviť sa proti zlomyseľnému Deviantovi.
  • Obsahuje 4 superhrdinské minifigúrky Eternals – Ikarisa, Sersi, Ajaka a Kinga – figúrku Devianta, a polohovateľného Celestiala, ktorého hruď žiari, ako aj 2 dýky, 1 meč, 2 minivystreľovače a čepeľ.
  • Keď Deviant zaútočí na 4 popredných Eternalov, deti musia použiť všetky svoje superhrdinské schopnosti. Všemocný Celestial je taký veľký, že môže hociktorého Eternala držať v ruke a pozerať sa naňho – tu nikdy neviete, čo všetko sa môže stať!
  • Hľadáte štýlový narodeninový alebo vianočný darček pre dieťa vo veku od 7 rokov? Túto stavebnicu zo série LEGO® Marvel so zberateľskými minifigúrkami, veľkými polohovateľnými tvormi a nekonečnou akciou si obľúbia všetci malí superhrdinovia.
  • Táto stavebnica V tieni Arishema zo série LEGO® Marvel The Eternals s figúrkou Celestiala s rozmerom vyše 30 cm na výšku prináša deťom akcie so superhrdinami. Takisto sa bude skvelo vynímať vystavená v každej detskej izbe.
  • Súčasťou sú aj batérie do svetelnej kocky, aby si malí superhrdinovia mohli užiť praktickú zábavu a nápadité hry na postavy hneď po otvorení balenia.
  • Jednoduchý a zrozumiteľný návod umožňuje deťom vychutnať si zábavné stavanie a nápaditú hru so stavebnicou so superhrdinami Eternalmi hneď po otvorení balenia.
  • Deti môžu tento set kombinovať s ďalšími stavebnicami zo série LEGO® Marvel The Eternals a tak ešte viac rozšíriť možnosti, ako sa hrať a zapojiť pri tom fantáziu.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa prísne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
Parametre:

Zahrajte sa so stavebnicou V tieni Arishema (76155) zo série LEGO® Marvel

Vek: 7+
Súčiastky: 493 ks


ParameterHodnota
Vek 7+
Počet dielikov 493
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.