LEGO® Harry Potter Rokfort - nemocničné krídlo (76398) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

LEGO®
Darček k objednávke

LEGO® Harry Potter™ 76398 Nemocničné krídlo Rokfortu

Nemocničné krídlo z Rokfortu v podobe LEGO® stavebnice je magickým prírastkom pre fanúšikov Harryho Pottera. Táto sada umožní znovu prežiť emocionálne okamihy z kníh a filmov, vrátane liečby zranených postáv. S autentickými detailmi a ikonickými postavami je táto stavebnica skvostným doplnkom pre všetkých zberateľov LEGO® Harryho Pottera. Vhodné pre deti od 8 rokov.

49,99 €s DPH
41,66 €bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:49

EAN: 5702017153391


LEGO® HARRY POTTER™ Nemocničné Krídlo RokfortuLEGO® Harry Potter™ (76398) Nemocničné krídlo z Rokfortu je plné herných možností pre deti od 8 rokov, od starostlivej hry na ošetrovni až po dobrodružstvá cestovania v čase v hodinovej veži. Ideálne pre fanúšikov Harryho Pottera.

Podľa známej scény z filmu Harry Potter a väzeň z Azkabanu sa mladé čarodejnice a čarodejníci vo všestrannej stavebnici pripájajú k Harrymu Potterovi, Ronovi Weasleymu a Hermione Grangerovej. Ideálna na hranie a vystavovanie – Táto všestranná, meniteľná stavebnica meria vyše 26 cm na výšku, 20 cm na šírku a 10 cm do hĺbky

Magicky modulárna – Táto hračka patrí do série modulárnych stavebníc, ktoré možno kombinovať, a vytvoriť tak kompletný rokfortský hrad. 


Deti sa postarajú o Rona v školskej ošetrovni a budú cestovať časom s Harrym a Hermionou v hodinovej veži.


Okúzľujúca sada s 510 dielikmi obsahuje minifigúrky Harryho Pottera, Hermiony Grangerovej, Rona Weasleyho a madam Pomfreyovej.


Táto pútavá stavebnica vkladá deťom do rúk možnosť stavať, vymýšľať úžasné príbehy či rozvíjať emocionálnu inteligenciu.


Túto modulárnu stavebnicu pre deti od 8 rokov môžete spojiť s ostatnými modelmi a postaviť celý Rokfort (predávaný samostatne).


Madam Pomfreyová tlačí vozík plný elixírov a dobrôt.

Ron má obviazanú nohu a fľašku Kostirastu pri posteli.

Otočte vežou a ručičky hodín sa posunú späť v čase.


ParameterHodnota
Vek 8+
Počet dielikov 510
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.