Človeče, napi sa! 1 + 2 spoločenská hra v krabici 33x23x3cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Človeče, napi sa! 1 + 2 spoločenská hra v krabici 33x23x3cm

Človeče, napi sa! 1 + 2 je spoločenská hra pre dospelých, ktorá bude veľmi obľúbenou zábavou na každej akcii. Dosková hra sa podobá klasickej hre, ktorú všetci poznajú.

15,56 €s DPH
12,97 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:15

EAN: 8594021900101

Človeče, napi sa! 1 + 2 je nová a moderná verzia obľúbenej spoločenskej hry pre dospelých, ktorá prinesie zábavu na rôzne večierky, chaty, a tak ďalej. V hre sú pravidlá rovnaké ako v predchádzajúcich verziách, avšak s niekoľkými zaujímavými zmenami. Balenie obsahuje dve hracie plochy: prvá hracia plocha je pre 2 - 4 hráčov, druhá hracia plocha ponúka miesto až pre 8 hráčov. Oba balíčky sú dodávané v jednom výhodnom spoločnom balení. Každý hráč má štyri figúrky svojej farby. Hra sa začína v krčme. Cieľom je zájsť s figúrkami do svojho domčeka ako prvý. Avšak, na ceste vás čakajú rôzne nástrahy, vďaka ktorým, bude cesta do domčeku zložitá. Rozšírte si svoju zásobu spoločenských hier s touto zábavnou a zaujímavou hrou, ktorá prinesie množstvo smiechu a pitného režimu do vašej domácnosti. Hra je určená pre dospelých hráčov od 18 rokov. Rozmery krabice: 33x23x3 cm.

ParameterHodnota
Vek +18
Rozmery33x23x3 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.