Človeče, napi sa! 3 spoločenská hra v krabici 33x23x3cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Človeče, napi sa! 3 spoločenská hra v krabici 33x23x3cm

Spoločenská zábavná hra Človeče, napi sa! 3, v ktorej určite nezabudnete na pitný režim. Hra sa hrá na princípe klasickej hry, ktorú zaručene poznáte.

17,95 €s DPH
14,96 €bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:17

EAN: 8594021900118

Vstúpte do sveta zábavy a smiechu s najnovšou verziou úspešnej spoločenskej hry Človeče, napi sa! 3. Táto hra je určená pre všetkých fanúšikov starých dobrých doskových hier, ale aj pre tých, ktorí radi objavujú nové zážitky. S novými hernými plánmi a novými pravidlami, vám táto hra zaručí stály pitný režim. Balenie obsahuje 2 herné dosky, kde vás prvý plán zavedie do mesta, kde budete musieť prejsť cez prekážky a súperiť s piatimi súpermi o miesto v domčeku. Musíte byť rýchli a šikovní, aby ste sa dostali cez kruhový objazd. Využiť môžete aj skratky, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše šance na výhru. Avšak, pozor na karty a na spoluhráčov, ktorí vás donútia piť. Druhý herný plán je bonusový a odohráva sa v krčmičke. Vašim cieľom je zabezpečiť si voľné miesto pri stole. Davajte si, ale pozor na svojich súperov, ktorí sa snažia získať rovnaké miesto. Musíte byť strategický a  samozrejme rýchli, aby ste sa udržali v hre. Človeče, napi sa! 3 je zábavná a návyková hra, ktorá prinesie dospelým hráčom hodiny zábavy. Tak čo, pripravení na nové výzvy? Vhodný vek na hranie hry je od 18 rokov. Rozmery krabice: 33x23x3 cm.