Medvedík čistotný Daisy, námorník | Fuego.sk | Fuego.sk

Vyhrajte 50 € na váš ďalší nákup. Ohodnoťte nás na Heureka.sk a ste v žrebovaní o kredit v hodnote 50 € na Fuego.sk. Súťaž trvá do 30.11.2023.

Black Friday
-32%

Medvedík čistotný Daisy: Námorný štýl

Medvedík čistotný Daisy v námorníckom štýle je rozkošnou plyšovou hračkou s výškou 25 cm, ktorá prinesie do detského sveta veľa veselých chvíľ. Jeho námornícke oblečenie mu dodáva osobitosť a jedinečný vzhľad.

Black friday
13 € s DPH
19 €
11 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:13

EAN: 4751025413424


Daisy " Námorný štýl "

Medvedík čistotný Daisy v námorníckom štýle.


      Zoznámte sa s Daisy. Denne si vychutnáva „potápanie“ vo svojej morskej nálade. Jej predstavivosť jej umožňuje aby ju doviedla na krásne morské pláže niekde ďaleko. Niekedy stavia imaginárne hrady z piesku. Po dokončení ich výstavby sa postará o to, aby mala dostatok kokosového a ananásového džúsu s niekoľkými vynikajúcimi keksíkmi a skočí do pohodlnej hojdacej siete pod palmou, aby si mohla vychutnať nádherné západy slnka. Inokedy sleduje šťastné delfíny, hrajúce sa v tyrkysovej vode. Ale občas len pozoruje silné a kráse more. Kdekoľvek ju fantázia vezme, Daisy sa snaží čo najlepšie počúvať zvuk oceánu, aby počula zaujímavé príbehy a rozprávky, ktoré vlny prinášajú. O tieto príbehy je najlepšie podeliť s priateľmi.Každý plyšák z kolekcie Orange Life je zabalený v papierovom boxe, ktorý sa dá poskladať do tvaru domčeka a môžete si ho vyfarbiť podľa svojej fantázie

Rozmery:
Výška: 25 cm

Zloženie:

Guličky z polyesterových vlákien a polyetylénu
Plastové doplnky, umelé kožušiny, pleteniny

Starostlivosť:
Ručné pranie 30°

Nepoužívať: 
Bielidlo, žehlenie a sušenie v sušičkePodobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.