Mega Veterník pestrofarebný - 22x42x6 cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Mega Veterník pestrofarebný - 22x42x6 cm

Vyčarte úsmev na tvári týmto krásnym pestrofarebným mega veterníkom. Veterník sa pri roztočení zamatovo leskne, čím ho môžete využiť nielen ako hračku pre deti, ale aj ako dekoráciu na vašej záhrade. Na výber máte z viacerých farebných kombinácií.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 5906018003604

Úžasný veľký veterník je skutočným mixom farieb a spoločne s matným leskom prinesie radosť do každej domácnosti. Vylepšená konštrukcia a výroba z kvalitných materiálov veterníka zaručí dlhodobú funkčnosť a odolnosť. 

Pri roztočení sa tento kvalitný veterník zamatovo leskne, a tak fascinuje deti svojou pohyblivosťou a žiarivým tancovaním farieb na krídelkách. To je skutočne ohromujúci pohľad, ktorý zažiari nielen v očiach najmenších, ale aj v srdciach dospelých. Bude slúžiť nielen ako nádherná hračka na von, ale dokonale zapadne aj do interiéru, kde bude ako originálna a pohyblivá dekorácia do detskej izby či záhrady.

Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek na používanie produktu je od 3 rokov. Rozmery veterníka: 22x42x6 cm. Počet kusov v balení: 1 ks. 
ParameterHodnota
Vek 3+
Počet ks 1 ks
Rozmery22x42x6 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.