Šanón 4-krúžkový A4 2cm PP strieborný | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Metallic
Darček k objednávke

Šanón 4-krúžkový A4 2cm PP strieborný Metallic

Polypropylénový zakladač v metalických farbách so 4-krúžkovou mechanikou. Hrúbka chrbta 2 cm a kapacita šanónu cca 70 listov. 

3,50 €s DPH
2,92 €bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:3

EAN: 8596424115304

Šanón 4-krúžkový A4 2cm PP, strieborný

Zabudnite na nudné a bežné kancelárske pomôcky! Krúžkový šanón od značky Metallic, ktorý pridáva do vášho pracovného života farbu a štýl. Formát A4 a štýlová strieborná farba zabezpečia, že vaše dokumenty budú vždy v dokonalom stave. Jeho šírka chrbta 2 cm znamená dostatok miesta na uskladnenie cca 70 listov dokumentov a materiálov. 

  • Farby a štýl: Zabudnite na nudné a bežné kancelárske pomôcky! Krúžkový šanón od značky Metallic, ktorý pridáva do vášho pracovného života farbu a štýl. 
  • Formát kokumentov: Navrhnutý pre formát A4 a laminovaný povrch zabezpečia, že vaše dokumenty budú vždy v dokonalom stave. 
  • Kapacita a uskladnenie: Jeho šírka chrbta 2 cm znamená dostatok miesta na uskladnenie dôležitých dokumentov a materiálov. 
  • Výraz individuality: Tento pákový šanón nie je len kancelárskym doplnkom, ale aj prejavom vášho individuálneho štýlu.

ParameterHodnota
Formát A4
FarbaStrieborná
Šírka chrbta2 cm
Rozmery24,3 cm x 31 cm x 2 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.