TRACER herné kreslo GAMEZONE Masterplayer, čierna s červenou | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-21%

TRACER herné kreslo GAMEZONE Masterplayer, čierna s červenou

Tracer herné kreslo Gamezone Masterplayer v čierno-červenej farbe je dokonalým spoločníkom pre herných nadšencov. Jeho ergonomický dizajn poskytuje dlhodobý komfort počas dlhých herných hodín. Výška a sklon opierky hlavy sa dajú nastaviť podľa vašich potrieb. Toto kreslo spája štýl a funkčnosť, aby vaše herné dobrodružstvá boli ešte príjemnejšie.

Akcia
194,86 € s DPH
246,66 €
162,38 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:194

EAN: 5907512863671

TRACER herné kreslo GAMEZONE Masterplayer

Kreslo MASTERPLAYER je určený pre dlhé hry za počítačom. Dodá vám pocit pohodlia a oddychu. Kreslo GAMEZONE MASTERPLAYER je prispôsobivé vášmu telu. Je na vás či sa vám viac páči sedieť vzpriamene či opierať sa v pohodlnom uhle. Dokonca môžete využiť opierku nôh.

Komfort a pohodlie predovšetkým!

Ergonómia pri sedení je veľmi dôležitá, preto nechýba ani v hernom kresle GAMEZONE MASTERPLAYER. Moderná herná stolička podporuje správne držanie tela pri sedení a je správnou podporou. Vďaka opierke na nohy sa nemusíte báť, že dlhé hodiny budete mať pokrčené nohy v kolenách. Nechajte ich odpočinúť na opierke.


Podrúčky a nastaviteľné vankúše

Na opierkach stoličky sú mäkké, tvarované podrúčky, ktoré zaručia maximálny oddych a ergonómiu. Okrem nich má herné kreslo aj 2 mäkké vankúšiky – pod hlavou a bedrovým stavcom. Vďaka nim sa nemusíte báť, že pri dlhom sedení na stoličke budete mať napäté svaly na krku a na chrbtici. 


Herný dizajn a solídne spracovanie

Kreslo MASTERPLAYER je určený pre používateľov, ktorý ocenia vysokú kvalitu kresla aj vzhľad. Je vyrobené z prvotriednej ekologickej kože, štýlové prešívanie zabezpečuje odolnosť a výborný vzhľad. Ekologická koža sa dobre udržuje v čistote. Vďaka kreslu MASTERPLAYER sa nemusíte báť, že budete kupovať nové kreslo po krátkom čase. 

Veľké možnosti nastavenia

Nastavenie výšky umožňuje pevná základňa. Stoličku je možné nakloniť dozadu. Maximálna nosnosť až 150 kg. Vhodná aj pre starších hráčov. Stabilná základňa má 5 koliesok s priemerom 50 mm. Kolieska sa pri používaní nekĺzajú a neodskrutkovávajú.


Pripravený konať za pár minút

Herná stolička MASTERPLAYER je ľahké poskladať a za krátky čas. Súprava obsahuje všetky skrutky, podložky a skrutkovač potrebný pre vašu bezpečnosť a pohodlie. Jasné pokyny pri skladaní vám zaručí rýchle sedenie na stoličke. 


Rozmery: 69 x 70 x 120 - 170 cm

Materiál: ekologická koža, látka

Nastavenie výšky: áno, od 120-170 cm

Nastaviteľné opierky: nie

Nastaviteľný sklon stoličky: áno

Opierka na nohy: áno

Maximálna nosnosť: 150 kg

Plynová vzpera: 150 kg

Plynová vzpera: 3. trieda

Súčasťou stoličky: vankúš na hlavu, krk, bedrový vankúš

Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.