Zubná kefka Curaprox CS 5460 ultra soft , 3ks v balení (biela/čierna/červená) | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

-15%

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Zubná kefka Curaprox CS 5460 ultra soft , 3ks v balení (biela/čierna/červená)

zubná kefka trojbalenie
Pozrieť podobné produkty

EAN: 7612412422412Curaprox zubná kefka CS 5460....


veľmi jemnými a husto zoradenými vláknami Curen pre čistenie zubov bez bolesti. Kefka je zároveň veľmi odolná voči opotrebovaniu. Výhody kefky Curaprox CS 5460:je z veľmi jemných vlákien CUREN. Šetrne vyčistí i drobné nerovnosti zubov a ďasnového žliabku. Malá hlavička kefky sa dostane aj k ťažko dostupným miestam Jednoduchá manipulácia vďaka osemhrannému profilu držadla. Ohybný kŕčok umožňuje vytvorenie individuálneho uhla.
  • 5460 veľmi mäkkých, špeciálne upravených vlákien Curen pre dôkladné a šetrné čistenie
  • Menšia hlava ľahko vyčistí aj ťažko dostupné priestory
  • špeciálny žliabok pre ešte jemnejšie čistenie fixných strojčekovKvalitná kefka je dôležitá....  


Curaprox kefky na zuby sú vyvíjané vo Švajčiarsku podľa nových trendov v zubnej hygiene. Na prvý pohľad vyzerajú oproti výrobkom známych firiem úplne obyčajne. Firma sa zameriava na dokonalú funkčnosť a nie na bezúčelné inovácie vzhľadu, ktoré často slúžia iba na nalákanie zákazníka. Čistiaca časť s vláknami je menšia než býva zvykom. Tým ja zaručený jednoduchý prístup do všetkých miest. Veľmi husto umiestnené, na koncoch zaoblené, jemné vlákna kefiek na zuby Curaprox zabraňujú poškrabaniu skloviny..


Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.