Zubná kefka CURAPROX ULTRA SOFT | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-8%

Zubná kefka CURAPROX CS 5460 ULTRA SOFT Lásky plná edícia (dvojbalenie)

Zubné kefky CURAPROX CS 5460 nielen predchádzajú poraneniam pri čistení zubov, ale taktiež skvelo narúšajú a odstraňujú zubný povlak.

Akcia
8,23 € s DPH
8,95 €
6,86 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:8

EAN: 7612412430370

CURAPROX CS 5460 ULTRA SOFT Láskyplná edícia (dvojbalenie)


Zubná kefka CURAPROX CS 5460 ULTRA SOFT Láskyplná edíciaje vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá vysokej kvality zubnú kefku s jemnými štetinami. Tento produkt je zhotovený zo špeciálnej vlny CUREN, ktorá má vynikajúce čistiacie vlastnosti a je mäkšia ako väčšina iných materiálov používaných pri výrobe zubných kefiek.


Tieto zubné kefky majú 5460 štetín, ktoré sú usporiadané v 12 riadkoch, čo umožňuje dokonalé čistenie zubov aj v ťažko dostupných miestach v ústnej dutine. Štetiny majú rôzne dĺžky a sú šikmo zrezané, čo umožňuje dokonalé odstránenie zubného povlaku a bakterií.
Zubné kefky sú balené vo dvojbalení a majú špeciálny dizajn "plný lásky", ktorý je veľmi atraktívny a moderný. Výrobca CURAPROX je známy svojou zameraním na kvalitu a design svojich produktov, a to sa prejavuje aj v prípade týchto zubných kefiek.

Celkovo je Zubná kefka CURAPROX CS 5460 ULTRA SOFT Lásky plná edícia (dvojbalenie) vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu, účinnosť a moderný dizajn v jednom produkte.


Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.