Samsung USB 3.1 Flash Disk 256GB Fit Plus | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

Samsung

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Samsung USB 3.1 Flash disk 256 GB Fit Plus

Kapacita (v GB):256; Verzia USB:3.1
Pozrieť podobné produkty

EAN: 8801643233563

USB 3.1 Flash disk FIT Plus 256 GB
Použitie pre PC, notebook
Prenosová rýchlosť: až 400 MB/s

Obr. Větší úložiště, menší rozměry 1513509a

Väčší úložný priestor, menšie rozmery

Pridáva oveľa viac miesta, ale sama zaberá minimum miesta. Pripojením flash disku FIT Plus k inému zariadeniu okamžite získate ďalšie veľké úložisko, ale jeho veľkosť znamená, že môže bez problémov zostať pripojený dlhší čas. K svojmu obsahu tak môžete pristupovať kdekoľvek a kedykoľvek. Podporuje rozhranie USB 3.1, takže môžete prenášať súbory rýchlo a spoľahlivo.

Obr. Nechejte ho zapojený 1513509b

Nechajte ho zapojený

Získajte úložisko, ktoré je vždy k dispozícii. Kompaktné zariadenie FIT Plus vám po pripojení k zariadeniu nebude prekážať a zároveň vám poskytne viac priestoru na dáta. Vďaka jeho dizajnu ho môžete pripojiť k notebooku, inteligentnému televízoru alebo dokonca k autu bez obáv, že doň náhodne narazíte.

Vždy pripravený na prenos

Nie je potrebné šetriť miestom. A na druhej strane ušetríte čas. Najnovší štandard USB 3.1 poskytuje rýchlosť čítania až 400 MB/s1, takže vás pri prenose dát nebude nič zdržiavať. Napríklad 3GB video v rozlíšení 4K UHD môžete skopírovať z flash disku FIT Plus do počítača za 10 sekúnd.2 Budete mať na dosah viac filmov, hier a hudby.

Obr. Pětinásobná ochrana 1513509c

Päťnásobná ochrana

Vaše údaje budú vždy v bezpečí - kdekoľvek. Vďaka prvotriednej technológii spoločnosti Samsung a rozsiahlym skúsenostiam s výrobou flash diskov je FIT Plus mimoriadne spoľahlivým riešením na ukladanie dát. Odoláva vode, nárazom, extrémnym teplotám, magnetom a röntgenovému žiareniu. A to všetko s päťročnou zárukou.

.
ParameterHodnota
VýrobcaSamsung
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.