Acrobat Pro 2020 - Cz | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Adobe
Darček k objednávke

Acrobat Pro 2020 SK WIN+MAC Box

Pre koho je licencia určená:Komerčné; Jazyk:Český; Spôsob platby:Plná verzia; Perióda platby:Jednorázovo; Typ licencie:Krabica
562,78 €s DPH
468,98 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:562

EAN: 5051254656791

Adobe Acrobat DC
Viac ako päť miliónov organizácií na celom svete používa Acrobat DC na vytváranie a úpravu súborov, konverziu súborov PDF do formátov Microsoft Office a mnoho ďalšieho. Keď pracujete na diaľku a potrebujete nástroje, ktoré podporujú spoluprácu a pomáhajú vám rozvíjať podnikanie, vezmite si Acrobat DC a pustite sa do práce.

  • Transfery
  • Upraviť podľa
  • Zdieľať
  • Podpisovanie

Udržujte projekty v chode - odkiaľkoľvek, z akéhokoľvek zariadenia
Bez ohľadu na to, kam vás deň zavedie alebo na akom zariadení pracujete, môžete pokračovať v spolupráci a podporovať ju. Pomocou aplikácie Acrobat DC môžete jednoducho zdieľať súbory PDF na kontrolu, revíziu a podpisovanie a dokonca sledovať ich priebeh - z akéhokoľvek zariadenia alebo miesta.

Bezproblémová kontrola dokumentov
Zdieľanie súborov PDF a zhromažďovanie komentárov je teraz jednoduché, stačí poslať e-mail. Zároveň máte väčšiu kontrolu nad svojimi súbormi, môžete ich sledovať a vyhnúť sa chaosu pri odosielaní príloh. Príjemcovia dostanú e-mail s odkazom na váš súbor PDF, kliknutím na odkaz otvoria súbor a začnú ho komentovať.
Premeňte svoje mobilné zariadenie na seriózny nástroj PDF
Najlepšia mobilná aplikácia na prezeranie súborov PDF sa práve stala ešte lepšou vďaka variabilnému režimu. Mobilná aplikácia Acrobat Reader je vybavená bezplatnými nástrojmi, ktoré potrebujete na prezeranie, anotovanie, podpisovanie a zdieľanie súborov PDF na cestách. A s aplikáciou Acrobat Pro DC máte ešte viac možností. Súbory môžete upravovať, vytvárať, exportovať, organizovať a spájať priamo v tablete alebo mobilnom telefóne.

Nechajte pero v zásuvke a podpíšte sa elektronicky
Vypĺňajte a podpisujte formuláre PDF rýchlo a jednoducho kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. Môžete tiež zbierať podpisy, digitálne sledovať priebeh a automaticky archivovať podpísaný dokument.
Vďaka službe Adobe Document Cloud môže vaša firma využívať plne digitálne procesy
Vo veľkých podnikoch spolupracujú ľudia na rôznych miestach sveta a používajú rôzne zariadenia. S našimi produktmi, ako sú Adobe Acrobat DC, Adobe Sign a ďalšie, si môžete byť istí, že vaša firma je vybavená pre dnešný svet rôznych zariadení.

.

ParameterHodnota
VýrobcaAdobe
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.