SanDisk SDXC 64GB Ultra | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

SanDisk
Darček k objednávke

SanDisk SDXC 64 GB Ultra (100 MB/s Class 10 UHS-I)

Technológia pamäťovej karty:SecureDigital eXtended Capacity (SD XC); Kapacita (v GB):64
12,29 €s DPH
10,24 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:12

EAN: 619659185282

Pamäťová karta Ultra SDHC/SDXC

Dvakrát rýchlejšie ako bežné karty sDHC/SDXC
S pamäťovými kartami SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I môžete ukladať tony fotografií a videí v rozlíšení Full HD - a rýchlo ich prenášať do počítača. Tieto pamäťové karty sú ideálne pre malé a stredne veľké kompaktné digitálne fotoaparáty a videokamery, ponúkajú rýchlosť čítania až 80 MB/s1 a sú dvakrát rýchlejšie ako bežné karty SDHC, čo umožňuje rýchle snímanie obrázkov a prenos súborov. Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I majú kapacitu až 128 GB a sú odolné voči vode, extrémnym teplotám, röntgenovému žiareniu a nárazom. Na lepšiu orientáciu majú štítok, na ktorý môžete napísať, čo je na karte zaznamenané.

Ideálne na nahrávanie v rozlíšení Full HD
Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I sú zaradené do rýchlostnej triedy 10 na nahrávanie videa v rozlíšení Full HD (1 080p). Vychutnajte si plynulé nahrávanie videa, či už natáčate rodinné stretnutie, športový zápas alebo školské predstavenie.

Až 128 GB úložného priestoru
Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I sa dodávajú s kapacitou až 128 GB, takže môžete urobiť veľa fotografií a videí, kým budete musieť kartu vymeniť alebo presunúť súbory do počítača.

Odolná konštrukcia do extrémnych podmienok
Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I odolávajú nárazom, teplotným výkyvom, vode a röntgenovému žiareniu, takže sa môžete vydať na dobrodružnú cestu bez obáv zo straty pamäťovej karty.

Kompatibilita a záruka
Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I sú kompatibilné so zariadeniami podporujúcimi formáty SDHC/SDXC a SDHC-I/SDXC-I UHS-I. Vzťahuje sa na ne 10-ročná obmedzená záruka.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Kapacita 64 GB
Kompatibilita Kompatibilita so zariadeniami SDHC/SDXC a SDHC-I/SDXC-I
rozmery (D X Š X V) 2.17 x 23.91 x 31.92 mm
rýchlosť sekvenčného čítania do 80 MB/s
záruka 10 rokov s obmedzenou platnosťou

.

ParameterHodnota
VýrobcaSanDisk
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.