Tenda MW5c (3-pack) - Wireless AC MESH systém 802.11ac/a/b/g/n | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Tenda
Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Tenda MW5c (3-pack) - Bezdrôtový systém AC MESH 802.11ac/a/b/g/n

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n
Pozrieť podobné produkty

EAN: 6932849428773

Popis vlastností produktu

Dvojpásmový bezdrôtový systém WiFi Mesh na pokrytie celého domu. Všetky časti systému (uzly, satelity, moduly) navzájom komunikujú a vytvárajú dodatočné pokrytie bezdrôtovej siete vo vašej domácnosti. Všetky satelity komunikujú súčasne v pásmach 2,4 GHz (300 Mb/s) a 5 GHz (867 Mb/s), takže celková rýchlosť WiFi dosahuje až 1200 Mb/s. Vďaka kruhovej komunikácii zabezpečujem oveľa vyššie pokrytie a stabilnú rýchlosť ako napr. pre riešenia smerovačov WiFi s predlžovačmi. Sieť WiFi sa navyše tvári len ako jedna sieť (jedno SSID), nemusíte už prepínať medzi viacerými sieťami. Jednotlivé satelity automaticky a úplne bez poruchy alebo vášho upozornenia pripájajú vaše koncové zariadenie podľa toho, kde sa nachádzate. napr. pri telefonovaní cez internet sa môžete voľne pohybovať medzi poschodiami domu, po záhrade a jednotlivé satelity spájajú váš mobilný telefón tak rýchlo, že nedôjde k žiadnemu výpadku alebo prerušeniu. Okrem toho je možné zakúpiť ďalšie satelity na zvýšenie pokrytia siete. Maximálny počet satelitov je 6.

Kľúčové vlastnosti

Systém WiFi na úplné a stabilné pokrytie celého domu. V základnom balíku sú 3 satelity a je možné pridať ďalšie satelity na zvýšenie pokrytia systému, celkovo v sieti max. 6 satelitov. Všetky satelity v tomto systéme sú prepojené do jednej siete. Pre vyššiu rýchlosť a stabilitu poskytujú všetky satelity bezdrôtovú dvojpásmovú komunikáciu na frekvenciách 2,4 a 5 GHz, takže nie je problém pripojiť všetky zariadenia WiFi (tablety, mobilné telefóny, TV atď.). Každý satelit obsahuje dve interné antény (každá 3 dBi) a tiež gigabitové porty LAN na káblové pripojenie ďalších zariadení (server NAS, tlačiareň, počítač). Úplne neprerušovaný signál jednej siete WiFi s obrovskou plochou pokrytia až 300 m2, pokrytie možno zvýšiť pridaním ďalších satelitov.

Všetky satelity medzi sebou komunikujú automaticky, stačí pripojiť hlavný satelit káblom k internetu, druhý satelit stačí pripojiť k napájaniu. Indikácia sily signálu z iných satelitov vám presne ukáže, ktoré miesto je najlepšie pre ďalší satelit.

Obr. Maximální pokrytí 1515966a

Maximálne pokrytie

Tenda MW5c je nový Mesh systém pre kvalitné pokrytie WiFi. Má rýchlosť WiFi AC 1200 Mb/s a je určený na pokrytie až 300 m2 domov/bytov. S podporou roamingových protokolov podľa IEEE 802.11v a IEEE 802.11r podporuje automatickú optimalizáciu siete MW5 a automatický výber smerovania, čo vám umožní využívať stabilnejšiu a flexibilnejšiu bezdrôtovú sieť.

Obr. Podpora 2,4GHz a současně 5GHz 1515966b

Podpora 2,4 GHz a 5 GHz súčasne

Používanie oboch pásiem má niekoľko výhod. Ideálny spôsob rozdelenia: - 2,4 GHz: prehliadanie webu, sťahovanie súborov, e-maily atď. - 5GHz: Online hry, streamovanie HD videa, najmä aplikácie, pri ktorých je dôležitá latencia. Pásmo 2,4 GHz býva veľmi vyťažené aj na väčších sídliskách alebo v panelových domoch, čo znižuje výkon na nižšiu úroveň, takže routery WiFi z okolia sa navzájom rušia. Pri použití 5GHz sa táto obava úplne eliminuje. Pokrytie signálom zabezpečuje celkovo 6 antén 3 dBi (každá družica 2x anténa 3 dBi).

Obr. I třípodlažní dům může mít kvalitní a spolehlivé pokrytí WiFi sítí 1515966c

Aj trojposchodový dom môže mať dobré a spoľahlivé pokrytie WiFi

Vďaka technológiám Mesh a Beamforming všetky satelity v sieti navzájom komunikujú a poskytujú veľké a kvalitné pokrytie. Stačí umiestniť prvky na podlahy. Ak pokrytie nie je dostatočné, je možné sa pripojiť k MW5c max. ďalšie tri satelity. Celkovo je možné prevádzkovať 6 satelitov jednej siete Mesh.

Bezproblémové prehrávanie a súčasné streamovanie videí v rozlíšení 4K HD

Vďaka technológii MU-MIMO podporuje zariadenie MW5c súčasnú komunikáciu viacerých zariadení v bezdrôtovej sieti. Funkcia Smart QoS inteligentne prideľuje šírku pásma na zabezpečenie plynulého streamovania videa v rozlíšení až 4K, online hier, sťahovania a nepretržitého videorozhovoru súčasne.

Nepretržitý videohovor pri pohybe v domácnosti

Vďaka technológii Mesh bude vaša bezdrôtová sieť WiFi obsahovať len jedno meno a jedno heslo. Nie viac ako v prípade napr. extendery a iné prístupové body v sieti. MW5c automaticky odovzdá klientske zariadenie (telefón, tablet atď.) z jedného satelitu na druhý bez prerušenia prevádzky. Klientske zariadenie je tak vždy pripojené k silnejšiemu satelitu bez akéhokoľvek zlyhania.

Jednoduché a rýchle nastavenie

3 satelity, ktoré sú súčasťou balenia, sú už z výroby spárované. Stačí pripojiť hlavný satelit k internetu pomocou kábla a rozmiestniť ostatné satelity po dome. Tento prídavný satelit sa pripája priamo do zásuvky 230 V. Nastavenie siete podľa vašich predstáv je otázkou niekoľkých sekúnd.

Aplikácia SMART "Tenda WiFi"

Aplikácia "Tenda WiFi" pre inteligentné mobilné telefóny/tablety umožňuje ovládať a konfigurovať zariadenie MW5c. Aplikácia je v českom jazyku. Môžete napríklad. povolenie WiFi pre návštevy, blokovanie niektorých používateľov, nastavenie WiFi a podpora rodičovskej kontroly. Tiež nastavenia výkonu, monitorovanie odosielania/prenosu a ďalšie nastavenia.

WiFi pre návštevníkov (sieť pre hostí)

MW5c dokáže nastaviť aj "Sieť pre hostí" pre 2,4 GHz WiFi a tiež pre 5 GHz WiFi, vrátane doby trvania povolenia.

Zabezpečenie

MW5c podporuje širokú škálu možností zabezpečenia. Najnovšie WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrovaním TKIP alebo AES.

Technické parametre:

 • Štandardy WiFi: IEEE 802.11ac/a/n (5 GHz), IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz)
 • Frekvencia: 2,4 GHz (2400 MHz - 2483 MHz), 5 GHz (5150 MHz - 5250 MHz alebo 5725 MHz - 5825 MHz)
 • Prenosová rýchlosť: 1200 Mb/s (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 900 Mb/s)
 • WiFi roaming.11 v/r
 • Zabezpečenie: MAC ACL, filtrovanie URL, WPA-PSK, WPA2-PSK, zmiešané WPA/WPA2-PSK, manuálny server DNS
 • Brána firewall: zakázanie záplavového útoku UDP/TCP/ICMP
 • Sieťové funkcie: UPnP, presmerovanie portov, zoznam serverov/klientov DHCP, klient VPN (IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through)
 • Ďalšie funkcie: rodičovská kontrola, sieť návštevníkov, automatická online aktualizácia firmvéru
 • Nastavenie: pomocou mobilného zariadenia so systémom Android 4.0+ alebo iOS 8+
 • QoS: SMART QoS, 802.11e WMM
 • Primárne satelitné rozhranie: 1x resetovacie tlačidlo, 1x GWAN (10/100/1000 Mbps), 1x GLAN (10/100/1000 Mbps)
 • Sekundárne satelitné rozhranie: 1x tlačidlo Reset, 2x GLAN (10/100/1000 Mb/s)
 • Počet pripojených zariadení: max. 80 zariadení
 • LED diódy: 1x intenzita signálu
 • Antény v každom satelite: 2x 3 dBi, dvojpásmové, vnútorné
 • Dizajn: vnútorný, stolový
 • Chladenie: pasívne
 • Montáž na stenu: áno
 • Prevádzková teplota: 0° až 40°C
 • Rozmery každého satelitu (v x š x h): 90 x 90 x 90 mm
 • Rozmery škatule (v x š x h): 360 x 170 x 120 mm
 • Hmotnosť: 1,5 kg

Obsah balenia:

 • 3x Tenda Mesh5
 • 1x Stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL, EN)
 • 3x napájací adaptér 12V, 1A
 • 1x gigabitový dátový kábel RJ45
.
ParameterHodnota
VýrobcaTenda
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.