Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-26%

Šanón 4-krúžkový A4 - (2 cm, PP, číry)

Praktický odkladací priestor v podobe šanónu je skvelým doplnkom do kancelárie, školského alebo pracovného prostredia. Šanón je vyrobený z pevného plastového materiálu v čírej farbe. Ide o formát A4 so šírkou chrbta 2 cm.

Akcia
1,85 € s DPH
2,50 €
1,54 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:1

EAN: 859509721417

Šanón 4-krúžkový A4 - (2 cm, PP, číry)

Šanón formátu A4 s chrbtom šírky 2 cm a 4-krúžkovou mechanikou je spoľahlivým spoločníkom pre usporiadanie a archiváciu vašich dokumentov. 

Vyrobený z odolného polypropylénu, tento šanón je ľahký a zároveň pevný. Jeho kapacita do 70 listov zabezpečuje dostatok miesta pre systematické ukladanie dokumentov bez zbytočného objemu. 

Transparentná farba dodáva šanónu štýlový a svieži vzhľad, čím sa stáva nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom do vášho pracovného prostredia. 

Tento šanón vám umožní udržiavať vaše dokumenty dobre zorganizované a ľahko dostupné, zatiaľ čo jeho ľahký a moderný dizajn pridáva profesionálny dotyk vášmu pracovnému stolu.

Formát: A4

Farba: Transparentný 

Šírka chrbtu: 2 cm

ParameterHodnota
Šírka chrbta2 cm
MateriálPolypropylén
FarbaTransparentná
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou