Obal na dokumenty A4 - (priehľadný PP, uzatvárateľný cvok, číry) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-8%

Obal na dokumenty A4 - (priehľadný PP, uzatvárateľný cvokom, číry)

Praktický obal na dokumenty, ktoré sú vo formáte A4, je vhodný do každej kancelárie alebo do školského vybavenia. Vyrobený je priehľadného plastu. Výhodou je uzatvárateľný cvok.

Akcia
0,46 € s DPH
0,50 €
0,38 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní

EAN: 8595096726191

Obal na dokumenty A4 - (priehľadný PP, uzatvárateľný cvokom, číry)

Priehľadný plastový obal vo formáte A4 s uzatvárateľným cvokom je praktickým riešením pre ochranu a uskladnenie vašich dokumentov. 

Vyrobený z polypropylénu (PP), umožňuje jasný pohľad na obsah, čo uľahčuje identifikáciu dokumentov bez potreby ich otvárania. 

Uzatvárateľný cvok zabezpečuje bezpečné uzavretie obalu, čím chráni dokumenty pred prachom, vlhkosťou a inými vonkajšími vplyvmi. 

Tento obal je vhodný pre rôzne typy dokumentov, vrátane listov, fotografií, či iných papierových materiálov vo formáte A4. 

Číry odtieň tohto obalu dodáva jednoduchý a profesionálny vzhľad, čím je ideálny pre kancelárske prostredie alebo pre vytvorenie prehľadného archívneho systému.

Rozmery: A4

ParameterHodnota
FormátA4
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.