Creative Sound Blaster AUDIGY RX - int. zvuková karta | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Creative Labs

Creative Sound Blaster AUDIGY RX - int. zvuková karta

Typ zvukovej karty:Interné
83,29 €s DPH
69,41 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:83

EAN: 5390660187247

Sound Blaster Audigy Rx

Optimálne riešenie nahrávania pre platformy zvukových kariet PCIe

Objavte zázrak vysokokvalitného podcastu a viackanálového priestorového zvuku! Hardvérovo podporované efekty EAX vám umožňujú ľahko začleniť mnoho typov zvukov. Má tiež 106 dB SNR, 600 ohmový slúchadlový zosilňovač na monitorovanie v štúdiovej kvalite a softvérové sady, ktoré umožňujú úplnú úpravu zvukových nahrávok.

Sound Blaster Audigy Rx je pokročilá zvuková karta, ktorá umožňuje ideálny prechod od zvuku zo základnej dosky k pohlcujúcemu priestorovému zvuku ako v kine. Vďaka vylepšenej súprave cyp, ktorá umožňuje spracovanie nášho legendárneho dozvuku EAX, si používatelia Sound Blaster Audigy Rx môžu vychutnať vynikajúci 7-kanálový viackanálový zvuk.1. Okrem toho má táto karta 106 dB SNR a Sound Blaster Audigy Rx Control Panel, špeciálny počítačový softvér, ktorý umožňuje plne ovládať každý aspekt zvukovej karty.
Fanúšikovia zábavy ocenia aj softvér EAX Studio, ktorý umožňuje pridávať ďalšie hardvérovo podporované priestorové efekty do hudby, filmov, hier a hlasu, ako aj 600-ohmový slúchadlový zosilňovač na monitorovanie v štúdiovej kvalite.

E-MU cip kit pre pokročilé spracovanie efektov
Zvuková karta Sound Blaster Audigy Rx je podporovaná súpravou E-MU cip od spoločnosti Creative, ktorá je určená na spracovanie legendárneho reverbu EAX (Environmental Audio eXtensions) a poskytuje vynikajúce zvukové efekty ako v kine bez zaťaženia základnej jednotky. To vám zaručí skvelú kvalitu efektov a zvuku bez akéhokoľvek poklesu výpočtového výkonu.

Dva mikrofónové vstupy
Zvuková karta má dva mikrofónové vstupy, takže si môžete vziať priateľa a spievať spolu s ním! Alebo môžete použiť druhý vstup na nahrávanie hudby počas spevu. Možnosti sú nekonečné!

Záznamy zvuku s veľmi nízkou latenciou
Vychutnajte si zníženú latenciu vďaka podpore ovládacích prvkov Audio Stream Input/Output (ASIO), ktoré robia zo zvukovej karty Sound Blaster Audigy Rx dokonalé riešenie pre vysokokvalitné zvukové záznamy s nízkou latenciou.

Kontrola a úprava záznamu zvuku
Ovládací panel Sound Blaster Audigy Rx je určený pre počítače a umožňuje kontrolovať a upravovať každý aspekt zvukovej karty. Nastavenia Creative Multi Speaker Surround (CMSS alebo CMSS 3D) môžete upraviť tak, aby ste do viackanálového reproduktorového systému primiešali stereo obsah a dodali viackanálovému obsahu akustickú hĺbku. Alebo môžete použiť monitorovanie mikrofónu a stereo mixáž, aby ste sa počuli počas nahrávania a okamžite počuli efekty.

Dolaďte nastavenia EAX pre každý parameter
Výkonný softvér EAX Studio vám umožňuje ovládať a podrobne upravovať všetky pokročilé funkcie HD EAX, ako je pridávanie priestorových efektov do hudby, filmov, hier a hlasu alebo plynulá zmena výšky tónu hudby podľa vášho hlasu.

Vynikajúca kvalita Sound Blaster
Vychutnajte si vynikajúcu kvalitu zvuku Sound Blaster, ktorá je oveľa lepšia ako pri nahrávkach na základnej doske s odstupom signál-šum (SNR) 106 dB. V režime Stereo Direct môžete počúvať čistú, nespracovanú hudbu s úžasnou 24-bitovou prenosovou rýchlosťou 192 kHz.

Kreatívny nahrávací softvér z
Chcete nahrávať okamžite? Zvuková karta Sound Blaster Audigy Rx sa dodáva so softvérom Creative na nahrávanie, napr. Creative WaveStudio a Creative Smart Recorder, takže môžete nahrávať takmer okamžite!

Vyhradený vysokokvalitný slúchadlový zosilňovač
Zvuková karta Sound Blaster Audigy Rx je vďaka 600-ohmovému slúchadlovému zosilňovaču schopná podporovať aj tie najnáročnejšie štúdiové slúchadlá.

Vychutnajte si priestorový zvuk ako v kine
Záznamová zvuková karta Sound Blaster Audigy Rx tiež prináša zážitok ako v kine vďaka podpore 7 kanálov viackanálových reproduktorov.1. Zaručuje zvuk ako v kine pri filmoch, hrách atď.

ŠPECIFIKÁCIE
Zvukový procesor : Creative E-MU
Odstup signálu od šumu : 106 dB
Možnosti pripojenia (hlavné) :
Linkový výstup : 1 x 3.5 mm jack (predný výstup) 1 x 3.5 mm jack (zadný/bočný R) 1 x 3.5 mm jack (C / Sub / Side L)
Mikrofónny vstup 2x 3,5 mm jack
Link vstup : 1x 3,5 mm jack
Optický výstup : 1x TOSLINK
Výstup pre slúchadlá : 1 x 3.5 mm jack zdieľaný s predným výstupom
Zosilňovač slúchadiel: Do 600 ohmov
Max. kanálový výstup: 7 kanálov.1
Podporované operačné systémy: Windows 8, Windows 7, Windows Vista SP1 a vyššie, Windows XP SP2 a vyššie

Systémové požiadavky
Odporúčaný procesor Intel Core™2 Duo alebo AMD alebo ekvivalentný (2,0 GHz alebo vyšší)
Základná doska kompatibilná s Intel, AMD alebo 100 % kompatibilná
Microsoft Windows 8 32/64 bit, Windows 7 32/64 bit, Windows Vista™ 32/64 bit, Windows XP 32/64 bit
1 GB RAM
Aspoň 600 MB voľného miesta na disku
K dispozícii je zásuvka PCI Express kompatibilná s verziou 1.0a
Jednotka CD alebo DVD na inštaláciu softvéru

OBSAH BALENIA
-Sound Blaster Audigy Rx
-Krátky úvodný leták
-Inštalačné CD
-Záručné karty.

ParameterHodnota
VýrobcaCreative Labs
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.