ICECUBE 1 NEW Termo taška s chladiacim gélom v stenách 4 l | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

ICECUBE 1 NEW Termo taška s chladiacim gélom v stenách 4 l

Termotaška Spokey Icecube 1 je nepostrádateľným spoločníkom nielen na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené – vodu, občerstvenie, ovocie. KVALITA; Na naše produkty kladieme...
Pozrieť podobné produkty

EAN: 5902693273783


Nepostrádateľný spoločník pre letné výlety, pikniky či na pláž? To je termo taška Spokey ICECUBE 1Vďaka nej bude všetko svieže a chladené – voda, občerstvenie, ovocie.
Vynikajúce izolačné vlastnosti

stenách modelu ICECUBE 1 je zabudovaný chladiaci gél, ktorý po zmrazení udržuje veľmi nízku teplotuIzolačná vrstva pomáha udržovať teplotu produktov aj po dobu niekoľkých hodín. A čo viac, nosiť v nej môžete aj teplé jedlá, termo taška ich teplotu taktiež hravo udrží!

 


 

Kvalita a technológie

Termo taška je vynikajúca a lacnejšia náhrada klasickej turistickej a prenosnej chladničky. Vezmete ju so sebou úplne kamkoľvek a navyše nevyžaduje prístup k elektrine. Spokey IceCube 1 má kapacitu 4 litre, takže do nej zabalíte všetky potrebné potraviny a nápoje, a zároveň nezaberie veľa miesta. Taška je vyrobená z vysoko kvalitného 420D polyesteru, ktorý zaručuje mimoriadnu odolnosť.

 


 

Jedinečné vylepšenia

Dlhý a pevný popruh umožňuje pohodlné používanie termo tašky Spokey ICECUBE. Vďaka tomu môžete bezpečne prenášať tašku pri cestovaní, kempovaní, na pláži, na dovolenke alebo pti nakupovaní! Kvalitné zipsy, nielen že uľahčujú prístup do vnútra tašky, ale taktiež umožňujú zložiť tašku "na plocho" takže v mrazničke nezaberá veľa miesta. Vďaka elegantnému, klasickému designu bude taška perfektná za každej situácie!

Termo taška Spokey ICECUBE 1:
možnosť zloženia "na plocho"
– objem 4 l
– vyrobená z najkvalitnejších materiálov
– zabudovaný chladiaci gél
– udržuje teplotu jedál veľmi dlhú dobu
– vynikajúca izolačná vrstva
– dlhý a pevný popruh pre prenášanie

 
Parametre:
materiál: polyester 420D, gélová vložka, hliníkové fólie
zabudovaný chladiaci gél v stenách, možnosť zmrazenia
dlhá výdrž, zipsy pre ľahká prístup do vnútra tašky
možnosť zloženia "na plocho"
rozmery: 25 x 8 x 27 cm
objem: 4 l
hmotnosť: 586 g

 

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.