TARANIS PLUS Kolobežka s ručnou brzdou, kolieska 200 mm, zlatá | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-13%

TARANIS PLUS Kolobežka s ruční brzdou, kolieska 200 mm, zlatá

Kolobežka Taranis Plus kombinuje funkčnosť a dizajn. Je vybavená veľkými 200 mm kolieskami, čo zabezpečuje pohodlnú jazdu.

Akcia
119,98 € s DPH
137,14 €
99,98 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:119

EAN: 5902693293866

Kolobežka Spokey TARANIS PLUS 

Kolobežka TARANIS PLUS bola navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky ľudí s aktívnym životným štýlom: od rekreačnej jazdy až po rýchlu jazdu v teréne! Skvele sa hodí aj ako dopravný prostriedok alebo na zábavu v parku. Vďaka jedinečnému dizajnu a moderným technológiám sa s ňou budete cítiť výnimočne. Veľké kolesá (200 mm) a kvalitné ložiská (ABEC11) zabezpečujú plynulý pohyb a umožňujú dosahovať vysoké rýchlosti. Tlmiče umiestnené pod riadidlami a pod zadnou vidlicou znižujú vibrácie pri jazde v náročnom teréne!


Model TARANIS PLUS je určený pre tých, ktorí oceňujú jazdný komfort a módny dizajn. S touto pomocníčkou sa môžete vyhnúť dopravným zápcham a nemusíte sa starať o parkovanie. S kolobežkou Spokey TARANIS PLUS sa ľahko dostanete na miesta, kam by ste sa autom alebo verejnou dopravou dostali len ťažko.