vianoce
vianoce

Konvertory

Filter parametrov

Cena

Dostupnosť

Výrobca

Možnosti rozšírenia

Technológia konvertora

Konvertor podľa typu

Zobraziť všetky parametre Zrušiť filter parametrov

Najpredávanejšie

1.

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km

Na objednávku
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps
87,97 €
2.

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

Na objednávku
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps
155,26 €
3.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 m

Na objednávku
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps
172,49 €
4.

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

Na objednávku
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps
362,24 €
5.

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220m

Na objednávku
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps
81,05 €
6.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2km

Na objednávku
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps
37,32 €
7.

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2km

Na objednávku
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps
37,32 €
8.

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

Na objednávku
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps
44,15 €
9.

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Na objednávku
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps
56,28 €
10.

UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru

Na objednávku
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode
47,81 €

TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Na sklade > 5 ks
19,93€
Do košíka

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora, Management konvertora

Na sklade > 5 ks
133,82€
Do košíka

TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Na sklade > 5 ks
36,35€
Do košíka

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Na sklade > 5 ks
29,30€
Do košíka

AB LNB01 Mtwin AB

AB LNB01 Mtwin AB

Na sklade > 5 ks

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora, Management konvertora

Na sklade > 5 ks
117,96€
Do košíka

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora

Na sklade > 5 ks
58,37€
Do košíka

TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Na sklade > 5 ks
36,35€
Do košíka

TP-Link TL-FC311B-2 [Gigabit WDM Media Converter]

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Na sklade > 5 ks
19,50€
Do košíka
Zobrazujem 1 - 9 z 58 celkom
Diabolsky dobré ceny
Nepremeškajte už žiadnu horúcu novinku. Prihláste sa k odberu noviniek.