Box na desiatu BAAGL motív Space Game | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Box na desiatu BAAGL motív Space Game

Plastový box na desiatu s motívom vesmíru v modrom prevedení sa bude páčiť každému malému, ale aj veľkému školákovi. Box je vyrobený značkou BAAGL  z neškodlivého plastového materiálu s praktickým uzatváraním a deliacou prepážkou.

Akcia
4,32 € s DPH
5,40 €
3,60 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:4

EAN: 8595689304331

Modrý desiatový plastový box od výrobcu BAAGL je dokonalým spoločníkom pre každého malého, ale i veľkého školáka, ktorý potrebuje vždy dostatočnú dávku energie v podobe chutnej a usporiadanej desiaty.


Výrazným prvkom na desiatovom boxe je farebný motív s výzorom vesmíru, čo ho robí obľúbeným predovšetkým u chlapcov. 

Box je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, ktorý je bezpečný a neobsahuje žiadne škodlivé látky. 

Výhodou je aj jeho praktický uzamykateľný systém s jedným zámkom, ktorý zabezpečuje spoľahlivé uzatvorenie obsahu. Nemusíte sa obávať, že by sa jedlo vylievalo alebo premiešavalo v školskej taške či batohu.

Okrem toho je box vybavený deliacou prepážkou, ktorá efektívne rozdeľuje vnútro na dve časti. Týmto spôsobom sa zabezpečuje oddelenie jedál a zabráni sa ich premiešaniu. 

Pre dlhšiu životnosť a zachovanie kvality boxu odporúčame, aby ste ho neumývali v umývačke riadu. Týmto spôsobom sa vyhnete možným poškodeniam.


Farba: Modrá.