Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

i-tec

iTec USB-C na duálny HDMI video adaptér

Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
43,30 €s DPH
36,08 €bez DPH
U dodávateľa 3 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:43

EAN: 8595611702020

i-tec USB-C na duálny video adaptér HDMI, 2x HDMI 4K Ultra HD, kompatibilný s Thunderbolt 3

Rozšírte pracovnú plochu o dva externé monitory HDMI alebo pripojte projektory alebo televízory s rozhraním HDMI k notebooku, tabletu alebo počítaču prostredníctvom nového konektora USB-C alebo Thunderbolt 3. Adaptér podporuje prenos rozlíšenia 4K Ultra HD až do 3840 x 2160 pixelov vrátane zvukového signálu.
Adaptér je vhodný na použitie s Chromebookom Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 a ďalšími zariadeniami s konektorom USB-C. Tento konektor má niekoľko výhod. Je menší a symetrický, čo uľahčuje jeho zapojenie, pretože sa nemusíte starať o otáčanie konektora.

K notebookom Apple možno pripojiť len jeden monitor, žiadny adaptér USB-C nepodporuje pripojenie dvoch monitorov v systéme Mac OS, to dokáže len adaptér Thunderbolt 3.

Adaptér je vhodný pre dizajnérov, grafikov a ďalších používateľov, ktorí pracujú s viacerými obrazovkami súčasne. Na prácu s aplikáciami na dvoch monitoroch môžete napríklad použiť režimy "Rozšírenie" a "Zrkadlenie" (napr. široké tabuľky), pracovať na jednom monitore a na druhom vyhľadávať informácie na internete, porovnávať viacero dokumentov súčasne bez neustáleho "klikania" medzi otvorenými oknami, prezerať panoramatické obrázky na dvoch monitoroch, zobrazovať grafy a aktuálne údaje súčasne, prednášať niekoľko prezentácií naraz bez potreby ďalšieho počítača atď.
Používanie je veľmi jednoduché, stačí pripojiť adaptér k portu USB-C alebo Thunderbolt 3 počítača, pripojiť ho k zobrazovaciemu zariadeniu pomocou kábla HDMI a môžete začať. Inštalácia ovládača je automatická zo systému.

Pred zakúpením sa uistite, že vaše zariadenie spĺňa systémové požiadavky.

- Rozšírte svoj pracovný stôl o dva externé monitory HDMI alebo pripojte projektor či televízor s rozhraním HDMI cez nový konektor USB-C alebo Thunderbolt 3. Adaptér umožňuje prenášať video v rozlíšení 4K Ultra HD a stereo zvuk
- 1x USB-C 3.1 konektor, prenosová rýchlosť až 10 Gb/s, na pripojenie adaptéra k notebooku, tabletu alebo PC
- Grafické rozhranie: 2x HDMI (špecifikácia. 1.4b), max. 3840 x 2160 / 30 Hz, na pripojenie externého monitora, projektora alebo televízora
- Režimy: Rozšírenie, Zrkadlo a Primárny monitor
- Podporované 16/32 bitové farby
- Napájanie zo zbernice USB, nie je potrebný externý napájací adaptér
- Operačný systém: Vyžaduje rozhranie USB-C s podporou "DisplayPort Alternate Mode" (nie všetky zariadenia/systémy USB-C majú tento štandard) alebo port Thunderbolt 3 - teraz Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Chrome OS (Google)
- Rozmery výrobku: 70 x 60 x 15 mm
- Hmotnosť výrobku: 60 g
- Rozmery balenia: 180 x 130 x 25 mm
- Hmotnosť balenia: 155 g

Systémové požiadavky

Hardvérové požiadavky: notebook, tablet, Windows, Mac alebo Google PC s voľným portom USB-C s podporou "DisplayPort Alternate Mode" alebo portom Thunderbolt 3

Operačný systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS) s najnovšími aktualizáciami

Obsah balenia

- i-tec USB-C 3.1 Duálny videoadaptér 4K HDMI s káblom (30 cm)
- Rýchly štart.

ParameterHodnota
Výrobcai-tec
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou