Kruhy hojdacie na zavesenie - výber 3 farby v sieťke | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
Jarná záhradka

Kruhy hojdacie na zavesenie - výber 3 farby v sieťke

Kruhy na zavesenie môžu poslúžiť deťom ako pre zábavu, tak rovnako aj ako prvé cvičenie. Pretiahnutie je zdravotne veľmi prínosné a samotné hojdania je pre deti veľkou zábavou. 

13,61 €s DPH
11,34 €bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:13

EAN: 5998588110653

Hojdacie kruhy na zavesenie sú ideálnou hračkou pre malé opičky, ktoré sa radi hrávajú vonku. Vyrobené sú z kvalitného plastu, ktorý zaisťuje pevnosť a výdrž. Napriek tomu, odporúčame produkt nevystavovať nepriaznivému počasiu. Balenie obsahuje aj závesné laná s okami pre zavesenie. Hračka je dodávaná v troch farebných variantoch - zelenej, ružovej a fialovej - takže každé dieťa si môže vybrať svoju obľúbenú ideálnu farbu. Kruhy sú výborným spôsobom, ako dostať deti vonku a zapojiť ich do aktívneho hrania, ktoré podporuje zdravie a fyzickú kondíciu. Hranie s nimi pomáha posilňovať svaly a koordináciu pohybov. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek na používanie produktu je od 6 rokov. Rozmery: 31x7x12 cm. Nosnosť kruhov: do 50 kg.

ParameterHodnota
Vek 6+
Nosnosť do 50 kg
Rozmery31x7x12 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.