Moja prvá hra Krtko spoločenská hra v krabici | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Moja prvá hra Krtko spoločenská hra v krabici

Zahrajte sa s Krtkom a jeho kamarátmi. Náučná spoločenská hra na motív obľúbenej rozprávkovej postavičky pre začínajúcich milovníkov spoločenských hier.

20,35 €s DPH
16,96 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:20

EAN: 8590878623286

Krtko - Moja prvá hra je skvelou spoločenskou hrou, ktorá ponúka veľa zábavy a pritom pomáha u deti rozvíjať zručnosti. Táto hra je vhodná pre najmenších, ktorým hra napomáha naučiť sa základné zručnosti prostredníctvom hravej interakcie s rodičmi, staršími súrodencami alebo pedagógmi. Hra obsahuje rôzne úlohy znázornené na farebných kartičkách s Krtkovými kamarátmi, ktoré sa zameriavajú na rozvoj predstavivosti a zmyslov detí. Deti sa tak naučia napríklad rozpoznávať farby, rozvíjať svoje pohybové schopnosti, napodobňovať zvuky zvierat a taktiež im pomôže získať dôležité zručnosti, ktoré budú mať prospech aj v budúcnosti. Ak hľadáte spoločenskú hru, ktorá vzdeláva a zároveň ponúka veľa zábavy, Krtko - Moja prvá hra je skvelou voľbou. Odporúčaný vek je pre deti už od 3 rokov. Rozmery krabice: 29,7x7,3x29,7 cm.