Stavebnica Blok 4 ZOO plastová | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Stavebnica Blok 4 ZOO plastová

Stavebnica BLOK 4 ZOO obsahuje 235 dielikov, z ktorých si môžete zostaviť napríklad zoologickú záhradu, domček. Vekové určenie 3+

Akcia
48,59 € s DPH
60,74 €
40,49 € bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:48

EAN: 8592812187007

Stavebnica BLOK 4 - ZOO

- obsahuje 235 ks.

Okrem základných dielikov tu nájdete 9 druhov exotických zvieratiek a palmy.

 Stavebnica BLOK je určená pre najmenších a deti predškolského veku. Pomáha im rozvíjať fantáziou a jemnú motoriku. Stavebnica ponúka obrovské možnosti a vďaka variabilite z nej zostavíte takmer čokoľvek. Dieliky stavebnice sú dostatočne veľké, takže si s ňou môžu bezpečne hrať už deti od 1 roka.
Vyrába sa vo viacerých prevedeniach.

Stavebnica Blok 1, Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 sú určené pre deti od 1 roka, pretože neobsahujú žiadne malé dieliky a nehrozí ich prehltnutie, vdýchnutie alebo iné poranenia. Zvyšné stavebnice BLOK sú určené pre deti od 3 rokov. Podľa zakúpeného balenie si môžete zo stavebnice BLOK zostaviť domček, zámok, automobil, lietadlo, kvetinky, stromčeky, zvieratká zo zoo alebo farmy, postavičky a všetko čo vás alebo vaše deti napadne. Všetky stavebnice BLOK sú vzájomne plne kompatibilné, takže ju môžete neustále rozširovať a doplňovať o nové dieliky.

 


 

Rýdzo česká stavebnica!

Všetky hračky a stavebnice, ktoré SEVA vyrába, sú vyrobené v Českej republike! Sú vyrábané poctivo a s ohľadom na to, že sa so stavebnicami budú hrať naše / vaše deti.


Bezpečnosť predovšetkým!

Všetky hračky SEVA sú pravidelne testované renomovanou skúšobňou a spĺňajú všetky požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71. Stavebnice Blok neobsahujú nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod, prečo by mala chýbať v niektorom detskej izbičke.


Od veku: 3 Rokov
Materiál: Plast
Pre dievčatá / chlapcov: pre dievčatá aj chlapcov
ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
Rozmery (šírka x hĺbka x výška)35 cm x 33 cm x 10 cm
ZnačkaBlok
Vek 3+
Počet dielikov 235
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.