Hrabličky 19cm - výber 4 farby 12m + | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-45%

Hrabličky - výber 4 farby, 19 cm, 12m +

Krásne detské hrabličky spestria každú hru na detskom pieskovisku. Hrabličky sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu v štyroch pestrých farbách, ktoré si deti okamžite zamilujú.

Akcia
0,64 € s DPH
1,16 €
0,53 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní

EAN: 8594022570181

Spestrite svojim deťom zábavu na pieskovisku. Tieto detské hrabličky sú farebné a dostupné v 4 rôznych farbách - červenej, zelenej, žltej a modrej. Vyrobené sú z pevného plastového materiálu, vďaka ktorému sú odolné voči vonkajším vplyvom. Hrabličky sú špeciálne navrhnuté pre pieskovisko. Deti môžu s nimi jednoducho ohrabať, presúvať a tvoriť rôzne tvary a štruktúry z piesku. Sú ideálne pre rozvíjanie jemnej motoriky a tvorivého myslenia detí. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek na používanie produktu je od 12 mesiacov. Rozmery hrabličiek: 19 cm. Počet kusov v balení: 1 ks. 

ParameterHodnota
Vek 12m+
Počet ks 1 ks
Rozmery19 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.