Konvička na polievanie - 18x15cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Konvička na polievanie - 18x15cm

Detská konvička na polievanie je určená pre deti, ktoré radi pomáhajú v pri polievaní kvetov, záhrady, zeleniny či ovocia. Jej rozmer je 18x15 cm, vďaka čomu ju unesú aj menšie deti. Je vyrobená z plastu, čo znižuje jej hmotnosť na minimum. Hračka je vhodná pre deti od 2+ rokov. 

2,36 €s DPH
1,97 €bez DPH
Na sklade 2 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 4006942793105

Konvička na polievanie 18x15cm


Detská konvička je malá a praktická krhla určená pre deti vo veku 2 rokov a staršie, ktoré už môžu pomáhať pri polievaní kvetov a záhrady. Vďaka svojim malým rozmerom 18x15 cm je ideálna na polievanie malých kvetinových záhonov alebo kvetináčov. 


Krhla je vyrobená z kvalitného a bezpečného plastu, ktorý je odolný proti pádu a nárazu a je dostatočne ľahká a uspôsobená pre pohodlnú manipuláciu menších detí.  Zároveň ponúka praktickú rúčku, ktorá uľahčuje jej držanie a nakláňanie pri polievaní. Jej objem je dostatočný na to, aby mohla obsiahnuť potrebné množstvo vody na polievanie kvetov a jej tvar umožňuje presné dávkovanie vody na miesto určenia. Dizajnom a farbami je prispôsobená detským používateľom. 

ParameterHodnota
ZnačkaLena
Vek 2+
Počet ks 1 ks
Rozmery13x14x19 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.