Detská lopatka 44cm (4 farby) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-31%

Detská lopatka 44cm (4 farby)

Detská lopata s predĺženou rukoväťou je skvelým doplnkom do pieskoviska ku stavaniu hradu, alebo ku kopaniu jamy do piesku na pláži. Lopatka má rozmer až 44 cm a je vyrobená z odolného plastu, ktorý sa pri záťaži priesku nezlomí. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Na výber 4 farebné prevedenia. 

Akcia
1,63 € s DPH
2,36 €
1,36 € bez DPH
Na sklade 2 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:1

EAN: 8595018900494

Detská lopatka 44cm (4 farby)

Detská plastová lopata s dlhou rukoväťou je skvelým nástrojom pre malých záhradníkov a stavbárov. Je ľahká a jednoduchá na používanie, čo robí z nej ideálnu voľbu pre deti od troch rokov. Výber z 4 farieb (modrá, červená, žltá a zelená) umožňuje dieťaťu vybrať si farbu, ktorá sa mu páči najviac.


Lopatka je vyrobená z kvalitného plastu a má predĺženú rukoväť, vďaka ktorej je lopatka skvelá na kopanie a presúvanie piesku alebo zeminy, ale môže byť použitá na rôzne stavby z piesku. Je to skvelé náradie pre deti, ktoré chcú zažiť dobrodružstvo vonku a zároveň sa učiť základy práce so záhradníckym náradím.


Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétny vzor/farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber druhu/farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie.

ParameterHodnota
ZnačkaChemoplast
Vek 3+
Počet ks 1 ks
Rozmery44,5 x 11,5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.